Hakkımızda

KALİTE ÖZÜMÜZDE VAR

Değişen tüketici tercihleri ve yükselen yaşam standartları karşısında doğru stratejiler belirleyip beklentilere uygun çözümler üretmek üzere, 2005 yılında üretim sektörüne adım attık.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimize uygun olarak; EFE ŞEKER müşterilerini modern teknolojinin getirdiği yeniliklerle buluşturmak, hijyeni ve kaliteyi estetik ambalajlarda ekonomik fiyatlarla sunmak temel hedeflerimiz arasında oldu.

EFE ŞEKER için bir diğer önemli husus, bilinen ve saygın bir marka olmaktı; bu yüzden kaliteden taviz vermeksizin hizmette ve ekonomide avantajlı çözümler sunmayı hedefledik. 2005 yılından bu yana ablajlı şeker, stik şeker, logolu şeker başta olmak üzere, Türkiye'nin önde gelen kuruluşlarına üretim yapıyoruz.

İşimizin gerektirdiği bilgi ve teknolojik donanıma sahip bir firma olarak, özgün ürünlerimizi üretip pazarlıyor ve ambalaj sektöründe hem insanımız ve hem de ülkemiz için katma değer üretiyoruz..

EFE ŞEKER sizlere, 1000 metrekarelik kapalı üretim parkuruna sahip tesislerinde, tasarımdan sevkiyata kadar uyguladığı yüksek Kalite Anlayışı ile, 300'ü aşkın ürün ve renk seçeneği sunmaktadır.

Efe Şeker müşterilerinin tüm beklentilerini karşılama amacına ulaşmanın mutluluğu içindedir


efe stick şeker